Znokautowany Adamek, zwycięstwa Cieślaka i Masternaka. Skróty walk Polsat Boxing Night!

Sporty walki

Polsat Boxing Night - pięć zawodowych pojedynków i niezapomniane emocje. 2 kwietnia w Tauron Arenie Kraków jedni mieli wiele powodów do radości, a niektórzy smucili się po porażkach w szatniach. Niemniej jednak żadne ze starć nie zawiodło, a kibice mieli co oglądać. Zobacz skróty wszystkich walk ostatniej gali Polsat Boxing Night.

Pierwotnie kibice w Tauron Arenie Kraków mieli zobaczyć sześć zawodowych walk. Niestety dzień przed galą kontuzji nabawiła się Ewa Brodnicka i ostatecznie nasza mistrzyni Europy do starcia z Anitą Torti nie wyszła.

 

Zobacz kulisy gali Polsat Boxing Night!

 

Niemniej jednak pozostali bohaterowie Polsat Boxing Night nie zawiedli. W pierwszej walce Michał Syrowatka efektownie zrewanżował się Rafałowi Jackiewiczowi, pokonując "Wojownika" na punkty. Następnie udany powrót na polską ziemię zaliczył Mateusz Masternak, który wypunktował Ericka Fieldsa.

 

Choć Andrzej Wawrzyk i Marcin Rekowski to przyjaciele, to w ringu nie było już miejsca na uprzejmości. Obaj, jak na wagę ciężką przystało, nie szczędzili sobie mocnych ciosów. Ostatecznie uderzenia Wawrzyka okazały się mocniejsze - krakowianin zwyciężył przez techniczny nokaut w siódmej rundzie.

 

Czwarty pojedynek z pewnością należał do najbardziej emocjonujących. Występ na Polsat Boxing Night V miał być dla Michała Cieślaka najcięższą walką w karierze. Polak jednak nic nie zrobił sobie z doświadczenia Francisco Palaciosa i posłał Portorykańczyka na deski.

 

W walce wieczoru spotkali się były mistrz świata w dwóch kategoriach wagowych Tomasz Adamek oraz były pretendent do mistrzowskiego tytułu Eric Molina. Choć "Góral" wygrywał na punkty, to jeden cios, w ostatniej sekundzie dziesiątej rundy odmienił wszystko. Molina znokautował Adamka i zabrał pas IBF Intercontinental do Stanów Zjednoczonych.

 

Zobacz skróty wszystkich walk w załączonym materiale wideo.

Redakcja, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze