Zapowiedź meczu IHG vs LowPriority w półfinale otwartych kwalifikacji Challenger Series

E-sport
Zapowiedź meczu IHG vs LowPriority w półfinale otwartych kwalifikacji Challenger Series
Riot Games

Po dwóch meczach wygranych walkowerem i jednym łatwym zwycięstwie z Vape 1 maja (wynik 2:0), polska drużyna Illuminar Honor Gaming zagra w półfinale otwartych kwalifikacji do Challenger Series z formacją Low Priority z Sebastianem "Sebekxem" Smejkalem w składzie. Organizacja przygotowała transmisję z polskim komentarzem dla swoich fanów. Testree i Delord pojawią się na stanowiskach komentatorskich o 19:00 i zadbają o odpowiednią oprawę półfinałowego spotkania.

Co ciekawe wygranie dzisiejszego meczu wcale nie jest wymagane, żeby awansować do zamkniętych kwalifikacji do Challenger Series. Drabinka dostarczona przez Riot Games sugeruje, że zdobywca trzeciego miejsca także zagra w zamkniętych kwalifikacjach do Challenger Series. Jedyną różnicą będzie rozstawienie w następnym etapie. Pierwsze miejsce zagwarantuje wyższe miejsce w drabince niż pierwsze.

 

Low Priority to unikatowa zlepka najlepszych graczy ze Słowacji, Szwecji, Estonii, Finlandii i Polski. Oprócz wspomianego Sebekxa w drużynie grają Kektz, Memento, HeaQ i Zytan. Ten pierwszy ma za sobą roczny epizod we Fnatic, HeaQ jest jednym z najlepszych ADC w europejskim challengerze (ostatnio występował w E-corp), a Zytan występował w takich zespołach jak SK Gaming czy Team Dignitas EU.

 

Pozostaje mieć nadzieje, że zawodnicy Illuminar potraktują spotkanie z Low Priority jako mecz o wysokim priorytecie. Na potwierdzenie tej tezy trzeba poczekać do 19:00, gdy wystartuje transmisja z tego spotkania na kanale Delorda w serwisie Twitch.tv.

Michał Bogacz

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze