MC Fury? Rap w wykonaniu mistrza!

Sporty walki
MC Fury? Rap w wykonaniu mistrza!
fot. PAP

Tyson Fury już niejednokrotnie po walkach i podczas konferencji prasowych dawał popis swoich tanecznych oraz piosenkarskich umiejętności. Jednak film, który w czwartkowe popołudnie pojawił się na oficjalnym kanale pięściarza na Instagramie, to zupełnie nowe muzyczne doznania. Bokser w kilku prostych rymach daje wyraz narastającym przed mistrzowskim pojedynkiem emocjom.

Fury przygotowuje się obecnie do obrony tytułu mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBO i WBA. Brytyjczyk jest mistrzem świata od 28 listopada 2015 po tym, jak na gali w Dusseldorfie pokonał jednogłośnie na punkty Władimira Kliczko. Przezorny menedżer Ukraińca zadbał o to, żeby w kontrakcie na walkę z Furym została zawarta klauzula mówiąca o rewanżu w przypadku porażki "Doktora Stalowego Młota". Walka ma się odbyć 9 lipca w Manchesterze.

 

Fury w swoim rapowym debiucie skupia się raczej na podsycaniu własnej ekscytacji zbliżającą się walką niż prowokowaniu przeciwnika. Pięściarz nawiązuje do budowania mięśni klatki piersiowej i zaznacza, że wbrew temu co sądzi wielu ludzi nie jest szalony tylko obłąkany.

 

 

#GYPSYKING #crazycunt #THEDON

Film zamieszczony przez użytkownika Tyson Fury (@gypsyking101) 4 Maj, 2016 o 5:34 PDT


kl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze