MSI: RNG pokonuje CLG w meczu otwarcia

E-sport
MSI: RNG pokonuje CLG w meczu otwarcia

Chińska drużyna Royal Never Give Up pokonała Counter Logic Gaming po ponad czterdziestopięciominutowym spotkaniu obfitującym w zwroty akcji i nieprzewidywane zagrania. Podczas pierwszej gry na turnieju Mid-Season Invitational byliśmy świadkami wyboru Aurelion Sola, trzech quadra killi, dwóch zdecydowanych zwrotów akcji, masy błędów i sposobów na ich skrzętne wykorzystanie po obu stronach.

RNG miało przewagę we wczesnej fazie gry za sprawą bardzo dobrej współpracy Xiaohu i Maty (odpowiednio jako Azir i Alistar). Mid laner i support RNG zdołali wepnąć niczego niespodziewających się zawodników CLG pod swoją wieżę. Z czasem to CLG zaczęło odzyskiwać przewagę, a zawody życia rozgrywał Stixxay. Jego pozycjonowanie jako Caitlyn poprowadziło go do zdobycia dwóch quadra killi, ale to nie wystarczyło na wygranie całego meczu.

 

Kluczowy dla jego przebiegu w całości był teamfight z 42 minuty, w którym Darshan (grający w tym meczu jako Maokai) odrobinę za głęboko zanurkował w przeciwników. W efekcie spłynął pod naporem lategame'owych obrażeń RNG i pozwolił chińskiej drużynie na ostateczne popchnęcie minionów w kierunku bazy CLG.

Michał Bogacz

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze