Najpierw zablokował, a później rzucił trójkę z faulem! Niesamowite akcje Sokołowskiego (WIDEO)

Michał Sokołowski został bohaterem Rosy Radom! W środowym meczu przeciwko Polfarmeksowi Kutno to on w czwartej kwarcie popisał się niesamowitymi akcjami, których nie powstydziłby się koszykarski top.

To były ostatnie minuty czwartej kwarty. Rosa prowadziła, ale to Polfarmex - naładowany pozytywną energią, bo to właśnie on dyktował swoje warunki w tej odsłonie - napierał i szukał swojej szansy na przedłużenie rywalizacji, bowiem radomianie w starciu do trzech zwycięstw prowadzili już 2:0 i chcieli jak najszybciej awansować do półfinału Tauron Basket Ligi.

Gospodarze jednak walczyli i mało brakowało, by po raz kolejny zbliżyli się na jeden punkt. Wtedy jednak jak spod ziemi wyrósł Michał Sokołowski, który efektownie zatrzymał Michaela Frasera. To jednak nie koniec! Kilkanaście sekund później Polak otrzymał piłkę i - wcale nie będąc w dogodnej pozycji - rzucił za trzy punty. Ta wpadła do kosza, a on został jeszcze sfaulowany! Po chwili dorzucił jeszcze jedno oczko z rzutu osobistego.

Niesamowite zakończenie! Ostatecznie Rosa wygrała 73:68 i awansowała do półfinału Tauron Basket Ligi.