Mistrzowskie powitanie Ranieriego! Owacja na stojąco i lampka szampana (WIDEO)

Piłka nożna

Menedżer Leicester City Claudio Ranieri po wywalczeniu mistrzostwa Anglii został powitany przez dziennikarzy. Na konferencji prasowej były owacja na stojąco oraz lampka szampana. W sobotę piłkarze z King Power Stadium odbiorą trofeum, a ceremonię zwieńczy występ znanego tenora Andrei Bocellego.

Szkoleniowiec "Lisów" pokazał, że jego nastawienie wobec dziennikarzy jest bardzo pozytywne. Podczas konferencji prasowej Ranieri przywitał się z każdym reporterem oraz wypił lampkę szampana.


Przypomnijmy, że Włoch poprowadził Leicester City do pierwszego w 132-letniej historii klubu mistrzostwa Anglii. Podopieczni 64-letniego menedżera odbiorą trofeum po sobotnim spotkaniu z Evertonem na King Power Stadium.

 

Na dodatek na stadionie w Leicester wystąpi słynny włoski tenor Andrea Bocelli. Wypełni tym samym obietnicę, którą złożył w marcu trenerowi Ranieriemu.

 

Bocelli powiedział wówczas prowadzącemu Leicester City rodakowi, że wystąpi na King Power Stadium, jeśli "Lisy" zdobędą tytuł. Zapewniły go sobie w poniedziałek, gdy wicelider Tottenham Hotspur stracił punkty na stadionie Chelsea Londyn (2:2).

 

57-letni tenor ma zaśpiewać arię "Nessun Dorma" oraz utwór "Time to Say Goodbye". Spodziewany jest komplet ok. 32 tysięcy widzów.

 

"Leicester City pragnie podziękować Andrei za poświęcenie kilku dni ze swojego światowego tourne, aby wziąć udział w naszym świętowaniu w sobotnie popołudnie" - napisał w komunikacie klub.

IM, PAP, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze