Dużo sportu w weekend! Mecze finałowe PGNiG Superligi mężczyzn i kobiet, walka Saul Alvarez - Amir Khan, pojedynki Dariusza Sęka i Ewy Piątkowskiej, ligowe mecze Ajaksu Amsterdam, Arki Gdynia i Wisły Płock. Oglądaj na antenach Polsat Sport i w IPLA TV. Sprawdź terminarz i obejrzyj na żywo TUTAJ!

 

PIĄTEK

 

TENIS

 

ATP World Tour Masters Mutua Madryt Open

 

I ćwierćfinał godz. 12:00 (Polsat Sport)

komentuje: Katarzyna Nowak

 

II ćwierćfinał godz. 14:00 (Polsat Sport)

komentuje: Tomasz Lorek

 

III ćwierćfinał godz. 16:00 (Polsat Sport)

komentuje: Tomasz Tomaszewski

 

IV ćwierćfinał godz. 20:00 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Dawid Olejniczak

 

LEKKOATLETYKA

 

Diamond League Doha godz. 18:00 (Polsat Sport)

komentują: Przemysław Iwańczyk i Artur Partyka

 

PIŁKA NOŻNA

 

1 liga

 

Rozwój Katowice - Arka Gdynia godz. 20:20 (Polsat Sport)

komentują: Cezary Kowalski i Andrzej Iwan

 

KOSZYKÓWKA

 

Tauron Basket Liga

 

4. mecz ćwierćfinału King Wilki Morskie Szczecin – Anwil Włocławek godz. 19:50 (Polsat Sport News)

komentują: Adam Romański i Grzegorz Chodkiewicz

 

SPORTY MOTOROWE

 

Motocyklowe Mistrzostwa Świata – Francja

 

I sesja treningowa godz. 9:00 (Polsat Sport News)

komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski

 

II sesja treningowa godz. 13:10 (Polsat Sport News)

komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski

 

SOBOTA

 

TENIS

 

ATP World Tour Masters Mutua Madryt Open

 

I półfinał godz. 13:00 (Polsat Sport)

komentuje: Tomasz Lorek

 

II półfinał godz. 20:00 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Tomasz Tomaszewski

 

PIŁKA RĘCZNA

 

Superliga PGNiG

 

I mecz finałowy kobiet godz. 16:00 (Polsat Sport)

komentują: Grzegorz Michalewski i Wojciech Nowiński

 

I mecz finałowy mężczyzn godz. 18:00 (Polsat Sport)

komentują: Tomasz Włodarczyk i Artur Siódmiak

 

BOKS

 

Gala boksu zawodowego w Tarnowie Darius Sęk - Jewgienij Machtejenko godz. 20:00 (Polsat Sport)

komentują: Andrzej Kostyra i Maciej Miszkiń

 

Gala boksu zawodowego Saul Alvarez - Amir Khan godz. 3:00 (Polsat Sport)

komentują: Janusz Pindera i Albert Sosonowski

 

PIŁKA NOŻNA

 

Liga rosyjska

 

CSKA Moskwa - Terek godz. 13:25 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Grzegorz Michalewski

 

Liga ukraińska

 

Zoria Ługańsk - Worskła Połtawa godz. 16:00 (Polsat Sport News)

komentuje: Marek Kleitz

 

SPORTY MOTOROWE

 

Motocyklowe Mistrzostwa Świata – Francja

 

III sesja treningowa godz. 9:00 (Polsat Sport News)

komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski

 

kwalifikacje godz. 12:35 (Polsat Sport News)

komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski

 

SIATKÓWKA PLAŻOWA

 

World Tout Sochi

 

I półfinał kobiet godz. 15:00 (Polsat Sport Extra)

 

II półfinał kobiet godz. 16:00 (Polsat Sport Extra)

 

I półfinał mężczyzn godz. 17:00 (Polsat Sport Extra)

 

II półfinał mężczyzn godz. 18:00 (Polsat Sport Extra)

 

NIEDZIELA

 

PIŁKA RĘCZNA

 

Superliga PGNiG

 

II mecz finałowy kobiet godz. 14:45 (Polsat Sport)

komentują: Grzegorz Michalewski i Wojciech Nowiński

 

II mecz finałowy mężczyzn godz. 16:40 (Polsat Sport)

komentują: Tomasz Włodarczyk i Artur Siódmiak

 

TENIS

 

ATP World Tour Masters Mutua Madryt Open

 

finał godz. 18:30 (Polsat Sport)

komentuje: Dawid Olejniczak

 

PIŁKA NOŻNA

 

Cafe Futbol godz. 11:00 (Polsat Sport)

 

1 liga

 

Chojniczanka Chojnice - Wisła Płock godz. 12:35 (Polsat Sport)

komentują: Leszek Bartnicki i Andrzej Iwan

 

Liga holenderska

 

De Graafschap - Ajax Amsterdam godz. 14:25 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Cezary Kowalski

 

Feyenoord Rotterdam - NEC Nijmegen godz. 19:30 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Grzegorz Michalewski

 

PEC Zwolle - PSV Eindhoven godz. 22:30 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Piotr Przybysz

 

KOSZYKÓWKA

 

Tauron Basket Liga

 

5. mecz ćwierćfinału godz. 19:50 (Polsat Sport News)

komentuja: Adam Romański i Tomasz Jankowski

 

SPORTY MOTOROWE

 

Motocyklowe Mistrzostwa Świata – Francja

 

wyścig godz. 11:00 (Polsat Sport News)

komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski

 

SIATKÓWKA PLAŻOWA

 

World Tout Sochi

 

finał kobiet godz. 17:00 (Polsat Sport Extra)

 

finał mężczyzn godz. 18:00 (Polsat Sport Extra)