Za to kibice kochają Kloppa! Ekspresyjna radość po awansie do finału Ligi Europy (WIDEO)

Piłka nożna
Za to kibice kochają Kloppa! Ekspresyjna radość po awansie do finału Ligi Europy (WIDEO)
fot. PAP

Choć Juergen Klopp pracuje w Liverpoolu zaledwie siedem miesięcy, to zdążył już awansować do drugiego finału. W czwartek jego ekipa pokonała Villarreal i ma przed sobą jeszcze tylko jedną przeszkodę w Lidze Europy. Po spotkaniu niemiecki trener pokazał, dlaczego kibice tak go uwielbiają.

Od pierwszych meczów było widać, że Klopp ma ogromny wpływ na drużynę. Wiadomo, na początku wyglądało to różnie, lecz aktualnie Liverpool jest bliski stylowi gry, jakiego oczekuje niemiecki szkoleniowiec. Do tego jest on cały czas blisko fanów, którzy są dla niego bardzo ważni. Pozostaje także niezmienny, jeśli chodzi o styl prowadzenia klubu podczas meczu.

Tak też było w starciu z Villarreal, choć czasami mogło wydawać się, że Niemiec jest w miarę opanowany. Mimika jednak wielokrotnie go zdradzała, bo kiedy tylko jeden z jego graczy zrobił coś nie tak, to z twarzy Kloppa można było wyczytać wściekłość. Ostatecznie skończyło się pewnym 3:0 i awansem do finału Ligi Europy. Po ostatnim gwizdku sędziego trener Liverpoolu postanowił w swoim stylu podziękować kibicom za wsparcie, które - trzeba przyznać - było imponujące.

Nikogo chyba nie dziwi, że fani "The Reds" bardzo szybko pokochali jedynego w swoim rodzaju trenera.

 

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze