Andrea Bocelli zaśpiewał przed meczem Leicester! Publika oszalała (WIDEO)

Piłka nożna
Andrea Bocelli zaśpiewał przed meczem Leicester! Publika oszalała (WIDEO)
fot. PAP

Leicester City gra dzisiaj pierwszy mecz w roli mistrzów Anglii. To ważny moment w historii klubu, więc nic dziwnego, że przed pierwszym gwizdkiem sędziego na stadionie pojawił się gość specjalny. Był nim słynny tenor Andrea Bocelli, który dotrzymał swojej obietnicy i zaśpiewał dla ponad 30-tysięcznej publiczności!

Leicester City sięgnęło po pierwsze mistrzostwo kraju w historii klubu w poniedziałek, kiedy to Chelsea zremisowała z Tottenhamem 2:2, odbierając "Kogutom" cenne punkty. Piłkarze, a także kibice "Lisów" po ostatnim gwizdku po prostu oszaleli, a święto w mieśćie trwa do dzisiaj i prawdopodobnie będzie trwało jeszcze kilka dobrych dni.

Przed sobotnim meczem z Evertonem zaproszony został także gość specjalny. Andrea Bocelli, bo o nim mowa, spełnił tym samym swoją obietnicę daną Claudio Ranieriemu w marcu. Zadeklarował wówczas, że jeśli Leicester City sięgnie po mistrzostwo, to on wystąpi na King Power Stadium. Posłuchajcie więc, jak wyszło mu zaśpiewanie arii "Nessun Dorma" przed prawdopodobnie największą widownią w jego karierze!

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze