Nie przybił piątki, kibice gwizdali, więc... przytulił rywala! Fani zachwyceni zachowaniem Madadiego (WIDEO)

Sporty walki
Nie przybił piątki, kibice gwizdali, więc... przytulił rywala! Fani zachwyceni zachowaniem Madadiego (WIDEO)
fot. Twitter/UFC

Do niecodziennej sytuacji doszło w Rotteradmie na gali UFC Fight Night 87. Irańczyk Reza Madadi (14-4, 2 KO, 8 SUB) został wygwizdany przez publiczność za to, że nie przybił piątki rywalowi Yanowi Cabralowi (12-3, 11 SUB) na początku drugiej rundy. Po chwili więc nie tylko przeprosił fanów gestem ręki, ale także... przytulił przeciwnika!

Starcie w wadze lekkiej otworzyło kartę wstępną gali UFC Fight Night 87 i trzeba przyznać, że był to początek z reguły rzadko spotykany. Madadi chyba w ferworze walki zapomniał przybić piątki z rywalem na początku drugiej rundy, bo wiemy przecież, że takie gesty szacunku w sportach walki jest to zjawisko dosyć powszechne.

Irańczyk na pewno nie spodziewał się, że publiczność będzie miała mu to za złe! Nagle na hali rozległy się przeraźliwe gwizdy, które rozpoczęły coś niesamowitego. Madadi nagle uniósł rękę w geście przeprosin, później "zbił" piątkę z rywalem, a słysząc zadowolenie kibiców postanowił... przytulić Cabrala! Brazylijczyk na początku nie wiedział, co się dzieje, ale po chwili przystał na taką propozycję.

Kibice byli zachwyceni takim zachowaniem prawie tak samo jak kilka minut później, kiedy Madadi wygrał przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie.

jb, mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie