Co dalej z Michałem Winiarskim?

Siatkówka
Co dalej z Michałem Winiarskim?
fot. Cyfrasport

"Jestem graczem PGE Skry i chciałbym jeszcze z tym klubem coś osiągnąć. Dziękuję wszystkim kibicom za wsparcie i słowa otuchy, które dochodziły do mnie różnymi drogami. Od czerwca zaczynam indywidualne zajęcia pod okres przygotowawczy" - powiedział przyjmujący drużyny z Bełchatowa Michał Winiarski.

To był niezwykle trudny sezon dla byłego kapitana reprezentacji Polski. Przez znaczą część rozgrywek przyjmujący PGE Skry zmagał się z kontuzją pleców, konieczna była operacja. Po kilku miesiącach rekonwalescencji, powrócił do kadry bełchatowian dopiero w końcówce sezonu PlusLigi – w spotkaniach o brąz z Lotosem Treflem Gdańsk.

 

"Teraz wybieram się na wakacje, ale wracam już pod koniec maja, a od czerwca zaczynam indywidualne zajęcia pod okres przygotowawczy. Będę ćwiczył z trenerem od przygotowania fizycznego. Cieszę się, że nic mnie nie boli. Dziękuję osobom, które pomogły mi dojść do zdrowia. Przede wszystkim doktorowi Chrzanowskiemu, dzięki niemu mogłem kończyć ten sezon na boisku oraz moim rehabilitantom. Doktor powiedział mi: "operację wykonujemy z myślą, żeby mógł pan wrócić na boisko. Jeżeli miałby pan kończyć karierę, nie byłaby konieczna". Dał mi gwarancję na powrót do normalności i wyeliminowanie problemu poprzez najnowsze metody. Myślałem o tym, że jestem graczem PGE Skry i chciałbym jeszcze z tym klubem coś osiągnąć" - podkreślił siatkarz, który przez cały okres rehabilitacji mógł liczyć na wsparcie ze strony klubu i kibiców.

 

"Przyjemnie się wraca do zdrowia, wiedząc, że ma się takie wsparcie. Cieszę się, że cały czas jestem częścią PGE Skry i w tym trudnym momencie, ani przez chwilę nie poczułem, że jest inaczej. Dziękuję wszystkim kibicom za wsparcie i słowa otuchy, które dochodziły do mnie różnymi drogami. Życie sportowca składa się z tych miłych momentów i tych mniej przyjemnych. Kiedy jest kontuzja, to tak jak w życiu, poznaje się tych prawdziwych ludzi i wie się, kto dobrze życzy, kto nie. Cieszę się, że grupa kibiców PGE Skry Bełchatów okazała mi dużo wsparcia. To dodaje mi więcej siły i motywacji" - zaznaczył Winiarski.

RM, skra.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze