Trenerzy hiszpańskiego i angielskiego klubu mieli okazję oglądać Bułkę na własne oczy. Wypadł tak dobrze, że teraz dostał konkretne oferty, o czym poinformował założyciel i prezes FCB Escola Varsovia Wiesław Wilczyński. Co ciekawe, gdyby młody bramkarz wybrał "Dumę Katalonii", to stałby się pierwszym zawodnikiem Escoli na świecie, który trafił z niej do Barcelony.

 

 

Bułka był na testach w Barcelonie już w marcu. Trenerzy byli zachwyceni tym, co widzieli, dlatego później przyszło kolejne zaproszenie. Od 18 kwietnia do 6 maja znów zjawił się na Camp Nou. W tym czasie rozegrał trzy mecze w drużynie U-19. Miał także okazję trenować wspólnie z drugim zespołem "Blaugrany".

 

W międzyczasie był na testach na Stamford Bridge. W dniach 10-15 kwietnia trenował zarówno z drużyną U-19, jak i ekipą Guusa Hiddinka. Miał okazję bronić strzały takich gwiazd, jak John Terry, Pedro, Cesc Fabregas czy Eden Hazard. Holenderski menedżer zaprosił go nawet na rozmowę w cztery oczy, co dla tak młodego piłkarza musiało być dużym wyróżnieniem.