Messi do bramkarza: Dalej bądź takim idiotą

Piłka nożna
Messi do bramkarza: Dalej bądź takim idiotą
fot. PAP

FC Barcelona w miniony weekend rozbiła Espanyol w derbach i jest o krok od mistrzostwa kraju. Na boisku byliśmy także świadkami osobistej rywalizacji Leo Messiego z bramkarzem rywala Pau Lopezem. Argentyńczyk wyszedł z niej górą i w dobitnych słowach skomentował zachowanie gracza Espanyolu.

Zarzewia konfliktu Messiego z Lopezem należy szukać kilka miesięcy wcześniej. 6 stycznia zespoły z Barcelony rozgrywały mecz w Pucharze Króla, w którym Duma katalonii nie pozostawiła złudzeń odwiecznemu rywalowi, wygrywając 4:1. Po meczu mówiło się także o sytuacji z początku drugiej połowy, gdy Pau Lopez specjalnie i do tego brutalnie nadepnął leżącego na murawie Messiego. Wszystko wychwyciły kamery...

 


Messi nie szukał odwetu... aż do 8 maja, gdy Barca podejmowała Espanyol w lidze. Argentyńczyk nie uciekł się jednak do kopania rywala, tylko już na początku spotkania pokonał Lopeza kapitalnym strzałem z rzutu wolnego. Po bramce, przebiegając obok bramkarza gości rzucił w jego kierunku: " I co teraz? Dalej bądź takim idiotą".

Ciekawe, jaka będzie dalsza historia małej wojny obu panów...

 

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze