Walle będzie trenował drużynę CS:GO?

E-sport
Walle będzie trenował drużynę CS:GO?

Dennis "walle" Wallenberg zwrócił się za pośrednictwem swojego oficjalnego konta Twitter do swoich fanów z zapytaniem, co sądzą na temat jego ewentualnego powrotu do e-sportu. To wywołało z kolei falę spekulacji. Wszystko wskazuje na to, że legenda Counter-Strike 1.6 będzie chciała powrócić i prawdopodobnie zwiąże się z jedną z drużyn w charakterze trenera.

Jedna z największych legend poprzedniej odsłony popularnego fps'a, a więc Counter-Strike 1.6, być może już wkrótce powróci do kontynuowania kariery. Mowa tu o Dennisie „walle” Wallenbergu, który przed laty był wyróżniającą się postacią światowej sceny i miał okazję grać u boku najlepszych w swoim fachu. Trudno jednak przypuszczać, aby Walle związał się z jakąś organizacją w charakterze gracza. O ile dojdzie do jego powrotu, to będzie on raczej próbował odnaleźć się w roli trenera. W jednym z udzielonych ostatnio wywiadów podkreślał, że posiada ku temu odpowiednie doświadczenie i predyspozycje. Bardzo podobna sytuacja miała miejsce w przypadku innego legendarnego zawodnika - Björna "THREAT" Persa, który obecnie związany jest ze szwedzką organizacją Ninjas In Pyjamas, gdzie pełni funkcję trenera formacji CS:GO. 

Dennis "walle" Wallenberg zwrócił się w związku z całą sprawą do społeczności Counter-Strike: Global Offensive za pośrednictwem swojego oficjalnego konta Twitter, gdzie zapytał ich o to, co sądzą na temat jego ewentualnego powrotu.
 

 

Wojciech Podgórski
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie