Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz. Transmisja w Polsacie Sport

Piłka nożna
Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport
Mariusz Rybicki z Pogoni Siedlce

Ten mecz trzeba wygrać za wszelką cenę - z takim hasłem wyjdą dziś na boisko w Siedlcach piłkarze Pogoni oraz Olimpii Grudziądz. Oba zespoły walczą o pozostanie w 1. lidze i oba bardzo potrzebują punktów. Transmisja meczu w Polsacie Sport o godz. 20.20.

Olimpia po świetnej serii 9 meczów bez ligowej porażki w sobotę sensacyjnie przegrała z zajmującym miejsce w strefie spadkowej MKS Kluczbork 1:2. Obecnie ekipa z Grudziądza jest na 15. pozycji (baraże) i traci punkt do zajmującej 14. miejsce w tabeli Pogoni. Po dzisiejszym meczu obie ekipy mogą się więc zamienić miejscami. W rundzie jesiennej 1:0 wygrała Pogoń. Czy gościom uda się rewanż?

Jestem przekonany, że porażka z MKS to była tylko jednorazowa wpadka naszej drużyny. Dostaliśmy lekcję pokory i trzeba z tego wyciągnąć wnioski. Zgubiła nas sportowa pycha, ale szybko można wrócić na tą ścieżkę, po której wcześniej szliśmy. Sytuacja nie jest najlepsza, ale wierzę, że utrzymanie jest możliwe i stanie się faktem - powiedział w rozmowie z "Gazetą Pomorską" Jacek Bojarowski, prezes Olimpii.

 

Pogoń też chce się zrehabilitować za ostatni mecz - w 29. kolejce przegrała na wyjeździe z Sandecją Nowy Sącz 0:3. Teraz zagra wzmocniona, bo po dwóch meczach pauzy do składu wraca Adam Duda. Na ławce rezerwowych nie będzie jeszcze trenera Marcina Sasala, który za swoje komentarze o "telefonach z góry" został ukarany przez Komisję Dyscyplinarną PZPN po spotkaniu z Miedzią Legnica (0:0).


Transmisja meczu Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz w Polsacie Sport o godz. 20.20.

kir, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze