N'Gapeth po obronie usiadł na ławce rezerwowych rywali (WIDEO)

Siatkówka
N'Gapeth po obronie usiadł na ławce rezerwowych rywali (WIDEO)
fot. youtube.com/dzontramirkan the

Sezon Serie A1 dobiegł już końca, a nowym mistrzem Włoch została DHL Modena. MVP całych rozgrywek wybrano Earvina N'Gapetha, który był liderem zespołu Angelo Lorenzettiego. Chętnie więc przypomnimy sobie najciekawsze popisy Francuza z finałowej serii z Sir Safety Perugią: tym razem była to... wizyta na ławce rezerwowych rywali po nieudanej obronie.

DHL Modena w finale okazała się lepsza od Sir Safety Perugii i zamknęła rywalizację już po trzech spotkaniach. Dramatyczny pojedynek numer trzy w Perugii zakończył się pełnym zwrotów akcji tie-breakiem, a po zakończeniu spotkania ubrany na żółto zespół został koronowany na nowego mistrza Włoch. Koronowano również Earvina N'Gapetha, który błyskawicznie stał się jedną z największych gwiazd Serie A1 i wybrany został MVP rozgrywek.

My cofniemy się jednak do spotkania numer dwa, kiedy Modena na własnym parkiecie powiększyła przewagę do 2:0. W drugim secie pełna mocnych piłek wymiana zmusiła N'Gapetha do rozpaczliwej interwencji po drugiej stronie siatki, jednak Francuzowi nie udało się odbić piłki nogą w kierunku kolegów z drużyny. Szybki sprint zakończył się nieoczekiwanie na ławce rezerwowych Perugii, a N'Gapeth postanowił... złożyć wizytę siędzącym tam rywalom i chwilę odpocząć po nieudanej interwencji.

 

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze