Siatkarska potęga w Paryżu? Transfery reprezentanta Francji i zawodnika Modeny

Siatkówka
Siatkarska potęga w Paryżu? Transfery reprezentanta Francji i zawodnika Modeny
fot. PAP

Siatkarski mistrz Francji Paris Volley rozpoczął zbrojenia przed zbliżającym się sezonem. Częścią zespołu zostali etatowy reprezentant Francji Franck Lafitte oraz dotychczasowy zawodnik świeżo upieczonego mistrza Włoch, Thiago Sens.

W Paryżu marzą o wielkiej siatkówce! Mistrz Francji to oczywiście wciąż nie zespół zdolny powalczyć z największymi europejskimi potęgami, jednak rokujące grono zasiliły kolejne dwa obiecujące nazwiska. W sezonie mistrzowskim (mimo dopiero szóstego miejsca w sezonie zasadniczym!) zespół reprezentowali chociażby Nicholas Hoag, Mitja Gasparini czy Markus Steuerwald, klub zaś nie spoczywa na laurach i już zaplanował wzmocnienia.

Nowymi zawodnikami klubu zostaną Francuz Franck Lafitte i Brazylijczyk Thiago Sens. Środkowy reprezentacji Francji był dotychczas zawodnikiem Arago de Sete, który to zresztą przegrał z Paris Volley rywalizację o złoto. Sens był do tej pory zawodnikiem DHL Modeny, która sięgnęła po Scudetto, jednak w obliczu rywalizacji z Earvinem N'Gapethem nie miał zbyt wiele szans na grę.

Większej liczby minut poszuka więc w Paryżu, a nie bez znaczenia będzie doświadczenie nabyte w reprezentacji Brazylii.

ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie