Stomil Olsztyn - Arka Gdynia: Transmisja w Polsacie Sport

Piłka nożna
Stomil Olsztyn - Arka Gdynia: Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

Mecz Stomil Olsztyn - Arka Gdynia ma bardzo duże znaczenie dla gospodarzy, którzy wciąż nie są pewni utrzymania w 1 lidze. Czy uda im się wygrać pierwszy mecz w tym roku? Transmisja meczu Stomil Olsztyn - Arka Gdynia w Polsacie Sport.

Gospodarze powinni przystąpić do gry w dobrych humorach, bo w ostatnich dniach udało się podpisać umowę z nowym sponsorem. Do tej pory obawy o przyszłość klubu spędzały wielu piłkarzom sen z powiek. W piątek czeka ich jednak trudne zadanie...

 

Chociaż Arka Gdynia we wtorek świętowała awans do Ekstraklasy, to trener Grzegorz Niciński nie zamierza traktować kolejnych meczów jako pola do eksperymentów. - Cel udało się nam zrealizować cztery kolejki przed finiszem rozgrywek, ale liga wciąż gra i po raz kolejny powtarzam, że dla mnie sezon kończy się dopiero 5 czerwca. Nie wyobrażam też sobie, aby Arka miała po awansie funkcjonować inaczej niż do tej pory. Zamierzamy wygrać pozostałe trzy mecze i żaden zespół nie może liczyć z naszej strony na taryfę ulgową - powiedział trener Grzegorz Niciński.

 

Co ciekawe, Stomil Olsztyn jest ostatnim zespołem, któremu udało się pokonać gdynian w lidze. W 14. kolejce wygrali 1:0. Od tamtej pory podopieczni Nicińskiego nie przegrali kolejnych szesnastu meczów.

 

Transmisja meczu Stomil Olsztyn - Arka Gdynia w Polsacie Sport. Początek o godzinie 20:20. Komentują Marcin Feddek i Wojciech Kowalczyk.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie