Dużo sportu w weekend! Mecze turnieju kwalifikacyjnego siatkarek do igrzysk olimpijskich, walka Mariusza Wacha i Marcelo Luiza Nascimento w Kędzierzynie-Koźlu, finały PGNiG Superligi kobiet i mężczyzn czy kolejne spotkania Arki Gdynia i Wisły Płock na pierwszoligowych boiskach. Oglądaj na antenach Polsat Sport i w IPLA TV. Sprawdź terminarz i obejrzyj na żywo TUTAJ!

 

PIĄTEK

 

TENIS

 

ATP World Tour Masters 1000 Internazionali BNL D'Italia

 

I ćwierćfinał godz. 12:00 (Polsat Sport)

komentuje: Katarzyna Nowak

 

II ćwierćfinał godz. 14:00 (Polsat Sport)

komentuje: Krzysztof Wanio

 

III ćwierćfinał godz. 16:00 (Polsat Sport)

komentuje: Tomasz Tomaszewski

 

IV ćwierćfinał godz. 21:00 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Dawid Olejniczak

 

KOSZYKÓWKA

 

Tauron Basket Liga

 

Stelmet Zielona Góra - Energa Czarni Słupsk godz. 19:50 (Polsat Sport News)

komentują: Marcin Muras i Grzegorz Chodkiewicz

 

PIŁKA NOŻNA

 

1 liga

 

Stomil Olsztyn - Arka Gdynia godz. 20:20 (Polsat Sport)

komentują: Marcin Feddek i Wojciech Kowalczyk

 

Magazyn ligi rosyjskiej godz. 20:10 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Grzegorz Michalewski

 

SOBOTA

 

SIATKÓWKA

 

Turniej Eliminacyjny do IO

 

Korea – Włochy godz. 3:00 (Polsat Sport)

komentuje: Damian Dacewicz

 

Tajlandia - Dominikana godz. 5:45 (Polsat Sport)

komentuje: Damian Dacewicz

 

Kazachstan - Holandia godz. 8:30 (Polsat Sport)

komentują: Adama Romański i Maciej Jarosz

 

Japonia - Peru godz. 12:20 (Polsat Sport)

komentują: Krzysztof Wanio i Maciej Jarosz

 

TENIS

 

ATP World Tour Masters 1000 Internazionali BNL D'Italia

 

I półfinał godz. 14:30 (Polsat Sport News)

komentuje: Katarzyna Nowak

 

II półfinał godz. 22:10 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Tomasz Tomaszewski

 

PIŁKA RĘCZNA

 

Superliga PGNiG

 

III mecz finałowy kobiet MKS Selgros Lublin - Pogoń Baltica Szczecin godz. 15:00 (Polsat Sport)

komentują: Szymon Rojek i Wojciech Nowiński

 

III mecz finałowy mężczyzn Orlen Wisła Płock - Vive Tauron Kielce godz. 16:50 (Polsat Sport)

komentują: Tomasz Włodarczyk i Artur Siódmiak

 

KOSZYKÓWKA

 

Tauron Basket Liga

 

Rosa Radom - Anwil Włocławek godz. 19:50 (Polsat Sport News)

komentują: Adam Romański i Tomasz Jankowski

 

BOKS

 

Gala boksu zawodowego Kędzierzyn Koźle Mariusz Wach - Marcelo Luiz Nascimento godz. 20:00 (Polsat Sport) i godz. 23:00 (Polsat Sport News)

komentują: Andrzej Kostyra i Maciej Miszkiń

 

LEKKOATLETYKA

 

Diamond League Shanghaj godz. 13:00 (Polsat Sport Extra)

komentują: Przemysław Iwańczyk i Artur Partyka

 

SPORTY MOTOROWE

 

GP2 wyścig 1 godz. 15:40 (Polsat Sport Extra)

komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Krystian Sobierajski

 

GP3 wyścig 1 godz. 17:20 (Polsat Sport Extra)

komentują: Andrzej Borowczyk i Krystian Sobierajski

 

TANIEC TOWARZYSKI

 

Mistrzostwa Europy w Tańcach Standardowych godz. 20:00 (Polsat Sport Extra)

komentują: Aleksandra Szutenberg i Anna Radojewska

 

SIATKÓWKA PLAŻOWA

 

World Tour Antalya

 

I półfinał kobiet godz. 10:00 (Polsat Sport News)

komentuje: Marcin Lepa

 

II półfinał kobiet godz. 11:00 (Polsat Sport News)

komentuje: Marcin Lepa

 

mecz o 3. miejsce kobiet godz. 17:07 (Polsat Sport News)

komentuje: Marcin Lepa

 

finał kobiet godz. 18:00 (Polsat Sport News)

komentuje: Marcin Lepa

 

NIEDZIELA

 

SIATKÓWKA

 

Turniej Eliminacyjny do IO

 

Włochy - Tajlandia godz. 3:00 (Polsat Sport)

komentują: Krzysztof Wanio i Maciej Jarosz

 

Peru - Dominikana godz. 5:45 (Polsat Sport)

komentują: Adama Romański i Maciej Jarosz

 

Holandia - Korea godz. 8:30 (Polsat Sport)

komentują: Marek Magiera i Wojciech Drzyzga

 

Japonia - Kazachstan godz. 12:00 (Polsat Sport)

komentuje: Damian Dacewicz

 

PIŁKA RĘCZNA

 

Superliga PGNiG

 

IV mecz finałowy kobiet MKS Selgros Lublin - Pogoń Baltica Szczecin godz. 15:00 (Polsat Sport)

komentują: Szymon Rojek i Wojciech Nowiński

 

IV mecz finałowy mężczyzn Orlen Wisła Płock - Vive Tauron Kielce godz. 16:50 (Polsat Sport)

komentują: Tomasz Włodarczyk i Artur Siódmiak

 

TENIS

 

ATP World Tour Masters 1000 Internazionali BNL D'Italia

 

finał godz. 17:00 (Polsat Sport News)

komentuje: Tomasz Tomaszewski

 

PIŁKA NOŻNA

 

Magazyn Cafe Futbol godz. 11:00 (Polsat Sport)

 

1 liga

 

Chrobry Głogów - Wisła Płock godz. 12:35 (Polsat Sport)

komentują: Cezary Kowalski i Andrzej Iwan

 

Liga rosyjska

 

Zenit Sankt Petersburg - Lokomotiw Moskwa godz. 18:00 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Grzegorz Michalewski

 

Liga ukraińska

 

Szachtar Donieck - Zoria Ługańsk godz. 21:00 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Marek Kleitz

 

KOSZYKÓWKA

 

Tauron Basket Liga

 

Stelmet Zielona Góra - Energa Czarni Słupsk godz. 19:50 (Polsat Sport News)

komentują: Adam Romański i Rafał Juć

 

SPORTY MOTOROWE

 

GP3 wyścig 1 godz. 9:10 (Polsat Sport Extra)

komentują: Andrzej Borowczyk i Krystian Sobierajski

 

GP2 wyścig 1 godz. 10:25 (Polsat Sport Extra)

komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Krystian Sobierajski

 

Porsche Super Cup wyścig godz. 11:35 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Andrzej Borowczyk

 

Rallycross Belgia Mettet godz. 15:30 (Polsat Sport Extra)

komentują: Krystian Sobierajski i Krzysztof Skorupski

 

SIATKÓWKA PLAŻOWA

 

World Tour Antalya

 

I półfinał mężczyzn godz. 10:30 (Polsat Sport News)

komentuje: Marcin Lepa

 

II półfinał mężczyzn godz. 11:30 (Polsat Sport News)

komentuje: Marcin Lepa

 

mecz o 3. miejsce mężczyzn godz. 14:30 (Polsat Sport News)

komentuje: Marcin Lepa

 

finał mężczyzn godz. 15:45 (Polsat Sport News)

komentuje: Marcin Lepa