List pożegnalny N'Gapetha?

Siatkówka
List pożegnalny N'Gapetha?
fot. PAP

Kryzys finansowy w świeżo upieczonym mistrzu Włoch DHL Modenie wydaje się zbierać kolejne żniwa. Po tym, jak z zespołem pożegnali się Brazylijczycy Bruno i Lucas, klub jest bliski utraty swojej największej gwiazdy, Earvina N'Gapetha. Francuz, który został MVP zwycięskich play-offów za pomocą Facebooka wydał stosowny komunikat, mogący służyć za pożegnanie z klubem.

DHL Modena w znakomitym stylu zdobyła Scudetto w sezonie 2015/2016, jednak wydaje się, że szybko zbudowana drużyna w równie szybkim tempie się rozpadnie. Kłopoty finansowe w zespole Żółtych są na tyle poważne, że z klubem żegnają się kolejne ważne postaci. Po odejściu Bruno Rezende i Lucasa Saatkampa Modenę może opuścić najlepszy zawodnik zespołu, Earvin N'Gapeth.

Dziękuję wszystkim. Pomogliście mi stać się lepszym zawodnikiem, jednak przede wszystkim lepszą i stabilniejszą osobą. Zostaniecie w moim sercu aż po ostatni oddech. Byliśmy wielkim zespołem.
Brzmi jak list pożegnalny? Z pewnością coś jest na rzeczy, a duże zainteresowanie N'Gapethem wyraża chętne do powrotu na szczyt Diatec Trentino. Chętnych do zatrudnienia niepokornego gwiazdora z pewnością zresztą nie zabraknie. Tymczasem DHL Modena próbuje wszystkiego by przetrwać, klub o wsparcie finansowe poprosił nawet fanów. Czy zespół ma szansę przetrwać burzę i zatrzymać swoje gwiazdy?

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze