Utrudnienia w ruchu związane z ewentualną fetą Legii!

Piłka nożna
Utrudnienia w ruchu związane z ewentualną fetą Legii!
fot. Cyfrasport

Mieszkańcy Warszawy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu drogowym w niedzielny wieczór w związku z planowaną fetą kibiców Legii Warszawa. Warunkiem jest zdobycie przez piłkarzy tego klubu mistrzostwa Polski.

Przedstawiciele „Wojskowych" nie chcą oficjalnie podać trasy przemarszu. Wiadomo jednak, że do Urzędu m.st. Warszawy został zgłoszony przemarsz 45 tys. osób.

 

Rozpocząć ma się po niedzielnym meczu z Pogonią Szczecin, czyli około godz. 20.15. Fani stołecznego zespołu przejdą z Łazienkowskiej ulicą Rozbrat, następnie Książęcą do Placu Trzech Krzyży, a potem Nowym Światem do Placu Zamkowego. W tym czasie piłkarze pojadą autobusem inną trasą i z kibicami spotkają się na Placu Zamkowym, aby razem z nimi wrócić na stadion.

 

W związku z tym należy się spodziewać utrudnień w ruchu drogowym w okolicach wymienionych ulic w godzinach 20.15-22.30. W tym czasie może być wyłączony z ruchu także ruch tramwajowy w Alejach Jerozolimskich w obrębie ronda gen. Charles'a de Gaulle’a.

 

Wszystkie cztery mecze w grupie mistrzowskiej 37. ostatniej kolejki piłkarskiej ekstraklasy odbędą się w niedzielę o godz. 18. Legia podejmie Pogoń Szczecin. Z kolei Piast Gliwice, który zrównał się punktami z „Wojskowymi”, zagra na własnym boisku z KGHM Zagłębiem Lubin. Stołeczny zespół zdobędzie mistrzostwo Polski, jeśli w niedzielę osiągnie nie gorszy rezultat niż Piast.

IM, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze