Wisła Płock - Vive Tauron Kielce. Transmisja w Polsacie Sport

Piłka ręczna

W dwóch pierwszych spotkaniach finałów PGNiG Superligi niespodzianki nie było: Vive Tauron Kielce dwukrotnie pewnie rozprawił się z Orlen Wisłą Płock. Czy płocczan stać na "oszukanie przeznaczenia" i odwrocenie losów serii? Mecz numer trzy w sobotę od 17:00 w Polsacie Sport.

W sezonie 2003/2004 piłkarze ręczni o mistrzostwo Polski rywalizowali na dystansie 32 kolejek (22 w fazie zasadniczej plus dziesięć po podziale tabeli na dwie szóstki). Od 2005 roku nieprzerwanie o medalach decyduja walka w systemie play-off. I od tego momentu zespół, który wygrał dwa pierwsze spotkania wielkiego finału, za każdym razem sięgał po złoto. Czy podopieczni Manolo Cadenasa będą w stanie napisać zupełnie nowy rozdział tej historii?

"Chcemy wygrać mecz numer pięć w Kielcach" - odważnie mówi bramkarz Wisły, Marcin Wichary. Wisła do odwrócenia losów finału będzie potrzebować cudu, jednak pierwszy krok może postawić już w sobotę. Aby przedłużyć nadzieje i myśleć o meczu numer pięć w Kielcach musi zwyciężyć w najbliższym spotkaniu, jednakże z mistrzem Polski wygrała zaledwie raz w ciągu ostatnich dziesięciu spotkań.

 

Stan rywalizacji finałowej: 2:0 dla Vive

 

Mecz 1 - 7 maja: Vive Tauron Kielce - Orlen Wisła Płock 35:29
Mecz 2 - 8 maja: Vive Tauron Kielce - Orlen Wisła Płock 33:26
Mecz 3 - 14 maja: Orlen Wisła Płock - Vive Tauron Kielce

Mecz 4 - 15 maja: Orlen Wisła Płock - Vive Tauron Kielce

Mecz 5: Vive Tauron Kielce - Orlen Wisła Płock

Transmisja trzeciego meczu finału PGNiG Superligi Orlen Wisła Płock - Vive Tauron Kielce od godz. 17:00 w Polsacie Sport.

ch, SZYFR, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze