15 milionów euro za Milika! Włosi są zdeterminowani

Piłka nożna
15 milionów euro za Milika! Włosi są zdeterminowani
fot. PAP

Arkadiusz Milik cieszy się sporem zainteresowaniem na rynku transferowym. Włoskie media informują, że zdeterminowane, by pozyskać Polaka jest Lazio. Działacze Ajaksu Amsterdam mieli otrzymać już ofertę oscylującą wokół 15. milionów euro.

Wiemy, że z Lazio odejdzie Miroslav Klose, więc klub zmuszony jest udać się na zakupy. Jego uwagę przykuł więc najlepszy snajper Ajaksu Amsterdam Arkadiusz Milik, który na brak ofert narzekać nie może. Wcześniej dużo mówiło się o jego ewentualnych przenosinach do Leicester City czy też Interu. Teraz do gry wkraczają rzymianie i według włoskich mediów są bardzo konkretni. Mieli wyłożyć na stół około 15 milionów euro!

Lazio szuka wzmocnień, by w przyszłym sezonie wrócić do europejskich pucharów, bo ósme miejsce tego nie zagwarantowało. Milik, który zakończył rozgrywki klubowe z 24. golami i 12. asystami, wydaje się być idealnym kandydatem, lecz problem jest inny - i wcale nie dotyczy ceny. Czy Polak będzie chciał przejść właśnie do Lazio? Ważna jest też kwestia występu na Euro 2016. Jeśli tam pokaże się z dobrej strony, to oferty mogą napływać ze znacznie lepszej drużyny...

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie