Hultaj Hazard! Bezlitośnie zabawił się z dzieckiem (WIDEO)

Piłka nożna
Hultaj Hazard! Bezlitośnie zabawił się z dzieckiem (WIDEO)
fot. PAP

Kibice futbolu wiedzą doskonale, jak Eden Hazard potrafi "zabawić" się z rywalami na boisku. Po meczu Chelsea z Leicester fani mogli się przekonać, że 90 minut nie wystarcza belgijskiemu piłkarzowi, bowiem po ostatnim gwizdku Hazard bezlitośnie zabawił się z dzieckiem, które usilnie próbowało mu zabrać futbolówkę!

Eden Hazard minionego sezonu nie zaliczy na pewno do udanych, choć w ostatnich spotkaniach prezentował bardzo dobrą formę. Po meczu 38. kolejki z Leicester wszyscy piłkarze Chelsea z Hazardem na czele, zebrali się na środku boiska, by wysłuchać przemówienia Johna Terry'ego. Belg nie był jednak zbytnio zainteresowany słowami legendy Chelsea... bo zajął się "trollowaniem" dziecka.

Mały brzdąc za wszelką cenę próbował zabrać piłkę, którą Hazard miał cały czas przy nodze. Belgijski zawodnik jest jednak doskonale wyszkolony technicznie i przy każdej próbie odebrania futbolówki ośmieszał dziecko. A gdy chłopiec wreszcie dostał szansę, by dopaść do futbolówki... Hazard podstawił mu nogę, powodując bolesny upadek. Nieładnie...

 

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze