Anna Lewandowska prowadzi trening wybranek reprezentantów Polski! (WIDEO)

Piłka nożna

Obóz przygotowawczy w Juracie to dla reprezentantów Polski przede wszystkim czas regeneracji przed wylotem do Francji na Euro 2016. Zawodnicy nad morzem przebywają wraz ze swoimi drugimi połowami, które tym razem... zamieniły się z nimi rolami i rozpoczęły trening pod okiem Anny Lewandowskiej!

Kadrowicze Adama Nawałki mają nad morzem zregenerować siły i odpocząć po ciężkim sezonie ligowym, aby być w pełni sił przed wylotem do Francji. Tym razem mogli wygodnie rozsiąść się na plaży i oglądać, jak w treningu dają sobie radę ich wybranki! Szereg ćwiczeń dla piękniejszej strony Juraty przygotowała Anna Lewandowska.

 

Słynąca z propagowania zdrowego stylu życia żona kapitana biało-czerwonych poprowadziła zajęcia fitness w ramach programu "Lepsza Ja" zaproponowanego przez firmę Nike, a zgromadzone na plaży w Juracie panie pełne były entuzjazmu. Lewandowska energicznie motywowała swoje koleżanki:

Widać w was wielką energię dziewczyny, oby tak dalej!

Była to dla zawodników z pewnością miła odmiana od codziennych zajęć, które mają przygotować ich do optymalnej formy przed mistrzostwami Europy. Polaków pierwszego czerwca czeka w Gdańsku towarzyskie starcie z Holandią.

ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie