Euro 2016: 18 piłkarzy wzięło udział w pierwszym treningu w Jastarni

Piłka nożna
Euro 2016: 18 piłkarzy wzięło udział w pierwszym treningu w Jastarni
fot. PAP

18 piłkarzy z powołanych do szerokiej kadry 28 zawodników wzięło udział w pierwszym treningu polskiej reprezentacji podczas zgrupowania w Juracie. Zajęcia na boisku w Jastarni, które trwały godzinę, obserwowało kilkuset mieszkańców i uczniów okolicznych szkół.

Do hotelu Bryza w Juracie w ogóle nie przyjechali Robert Lewandowski, Łukasz Piszczek, Grzegorz Krychowiak, Bartosz Salamon i Maciej Rybus. Poza tym w ośrodku została kolejna piątka - Artur Boruc, Jakub Wawrzyniak, Tomasz Jodłowiec, Sławomir Peszko i Karol Linetty.

Inauguracyjny trening biało-czerwonych nie był zbyt forsowny. Po krótkiej rozgrzewce zawodnicy zagrali w popularnego „dziadka”, a następnie na czterech małych boiskach rywalizowali w siatkonogę. Na zakończenie Arkadiusz Milik oraz Pawłowie Wszołek i Dawidowicz oddali kilkadziesiąt strzałów, które starali się bronić golkiperzy pierwszoligowej Arki - Konrad Jałocha i Jakub Miszczuk. W tym czasie pozostali reprezentaNCI rozciągali się.

Po zajęciach kadrowicze rozdawali autografy i pozowali do zdjęć. Ostatni do autokaru, w którym siedzieli już wszyscy zawodnicy, dotarł Arkadiusz Milik.

RH, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie