KSW 35: Khalidov - Karaoglu! Zapowiedź walki (WIDEO)

Sporty walki

Już w piątek 27 maja dojdzie do najbardziej oczekiwanej walki roku w polskim MMA. Gwiazda KSW i mistrz kategorii średniej Mamed Khalidov (31-4-2) zmierzy się z Azizem Karaoglu (9-6). Ponadto w Ergo Arenie kibice będą mogli zobaczyć kilka niezwykle ciekawych pojedynków m. in. Mariusza Pudzianowskiego (9-4) z Marcinem Różalskim (5-4) czy też Michała Materli (22-5) z Antonim Chmielewskim (32-14). Obejrzyjcie oficjalną zapowiedź wideo walki Khalidov - Karaoglu!

O ewentualnym pojedynku Khalidova z Karaoglu mówiło się już od pewnego czasu. Teraz w końcu obaj ”gladiatorzy” spotkają się w oktagonie. Mamed to niekwestionowana gwiazda polskiego sportu. Mimo znakomitej postawy zawodnika rodem z Czeczeni dopiero w ostatnim pojedynku miał możliwość walki o pas federacji KSW.

 

31 sekund – tyle zajęło mu pokonanie byłego mistrza, a zarazem dobrego przyjaciela Michała Materli. Jedną sekundę mniej na tej samej gali potrzebował Karaoglu, aby sędziowie przerwali jego starcie. Pochodzący z Turcji, a mieszkający w Niemczech zawodnik błyskawicznie poradził sobie z Maiquelem Falcao. To było już jego trzecie zwycięstwo z rzędu w największej federacji MMA w Polsce. Co więcej każdy z tych trzech pojedynków kończył on w pierwszej rundzie.

 

Największą bronią 39-latka jest piorunujące uderzenie i to właśnie w tym aspekcie upatruje się przewagę Karaoglu. Khalidov jednak nie raz pokazywał, że może wygrać z każdym, a dodatkowo najczęściej robił to w niesamowitym wręcz stylu. Na pierwszą obronę pasa ciężko by było znaleźć lepszego rywala niż niemiecki fighter.

 

Oficjalna zapowiedź wideo walki Khalidov - Karaoglu w załączonym materiale wideo!

 

Ponadto na gali KSW 35:

 

Mariusz Pudzianowski (9-4) – Marcin Różalski (5-4)

 

Michał Materla (22-5) – Antoni Chmielewski (32-14)

 

Mateusz Gamrot (10-0) - Mansour Barnaoui (12-3)

 

Łukasz Chlewicki (13-4-1) - Marif Piraev (13-1-1)

 

Rafał Moks (10-8) - Robert Radomski (12-3)

 

Marcin Wrzosek (10-3) – Filip Wolański (9-1)

 

Michał Fijałka (15-5-1) – Marcin Wójcik (8-4)

 

Kamil Szymuszowski (14-4) - Mindaugas Verzbickas (10-3-1)

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze