Reprezentanci Polski będą dojeżdżać na treningi... rowerami

Piłka nożna
Reprezentanci Polski będą dojeżdżać na treningi... rowerami
fot. Polsat Sport

Reprezentanci Polski będą dojeżdżać na treningi do Jastarni... rowerami. Tam czeka na nich specjalnie przygotowana z tej okazji płyta.

Płyta niewymiarowa o wymiarach 38 na 83 metry, więc niepozwalająca ćwiczyć między innymi taktyki, natomiast bez problemów selekcjoner Adam Nawałka będzie mógł wykonać na niej treningi regeneracyjne, w których udział wezmą wszyscy obecni tutaj piłkarze.

 

Po treningu, na który zostanie wpuszczonych około trzystu kibiców, zawodnicy wrócą do hotelu. Zjedzą obiad, a następnie będą mieli czas dla siebie. Prawdopodobnie część z nich z rodzinami uda się nad morze, bo dzisiaj w Juracie dopisuje pogoda.

 

Wieczorem zaplanowane jest wspólne oglądanie meczu. W finale Ligi Europy Sevilla, z Grzegorzem Krychowiakiem w składzie, zagra z Liverpoolem. Większość zawodników będzie wspierać Krychowiaka i jego zespół. Dwóch z nich, Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński, być może będzie trzymać kciuki za Liverpool. Pierwszy z nich jest bacznie obserwowany przez klub z miasta Beatlesów, natomiast Zieliński, jeśli nie dziś, to prawdopodobnie jutro, zostanie zawodnikiem drużyny Juergena Kloppa.

 

Dziś w Juracie zapowiada się spokojny, słoneczny dzień. Oby tylko kadrowicze na ścieżkach rowerowych nie spowodowali żadnej kraksy.

Sebastian Staszewski, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie