Biofrost nowym supportem w Team SoloMid

E-sport
Biofrost nowym supportem w Team SoloMid
@lienminh247.net

Team SoloMid podpisało kontrakt z Vincentem „Biofrostem” Wangiem, który w przyszłym sezonie NA LCS będzie grał w drużynie na pozycji supporta. Drużyna szukała nowego wspierającego po tym jak Bora „YellOwStaR” Kim odszedł z drużyny, żeby wrócić do Fnatic.

TSM ma za sobą rozczarowujący wiosenny split w NA LCS. Drużyna zakończyła sezon zastadniczy z bilansem 9-9 i ostatecznie odpadła w finale playoffów po przegranej 2-3 z Counter Logic Gaming.

 

Biofrost wziął udział w castingu na nowego supporta TSM przed tym, jak z całą drużyną poleciał do Korei trenować przed nadchodzącym sezonem.

 

„Przez ostatnie dwa tygodnie byliśmy zachwyceni umiejętnościami Biofrosta. Szczególnie w porównaniu do pozostałych kandydatów” - piszą włodarze TSM na swojej stronie internetowej.

 

„Ma świetną znajomość wielu postaci i – co najważniejsze – świetnie zgrał się z Doubleliftem. Oprócz tego bardzo dobrze mówi po angielsku, co pomaga w komunikacji całej drużyny”.

 

Biofrost ostatnio grał w NA CS w drużynie Dream Team, która zakończyła zmagania w Challenger Series na piątym miejscu i nie wzięła udziału w kwalifikacjach do najwyższej ligi.

 

Skład Team SoloMid na letni split NA LCS:

  • Kevin "Hauntzer" Yarnell
  • Dennis "Svenskeren" Johnsen
  • Søren "Bjergsen" Bjerg
  • Yiliang "Doublelift" Peng
  • Vincent "Biofrost" Wang
Michał Bogacz

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze