MICHU: "Chcemy wygrać za wszelką cenę"

E-sport
MICHU: "Chcemy wygrać za wszelką cenę"

Na krótko przed hitem dnia, jakim będzie niewątpliwie pojedynek pomiędzy byłym już składem Lounge Gaming oraz Virtus.pro, na szybko wypowiedział się Michał 'MICHU' Muller, który stwierdził, że on i jego koledzy z zespołu postarają się wygrać ten mecz za wszelką cenę. Spotkanie pomiędzy obiema polskimi ekipami planowane jest na godzinę 18:00.

Wczoraj obie polskie drużyny Counter StrikeGlobal Offensive pokonały swoich rywali w ramach rozgrywek SL i-League Invitational #1. Virtus.pro rozprawiło się z HellRaisers 2:0. Taki sam rezultat osiągnęli zawodnicy ex-Lounge Gaming w meczu z GODSENT. Tym samym obie ekipy spotkają się dziś o godzinie 18:00 w hitowym spotkaniu. Za Pawłem 'innocent' Mockiem i jego kompanami przemawia fakt, że świetnie rozpoczęli turniej i wyraźnie znajdują się w optymalnej formie. W przypadku Virtus.pro, które przyzwyczaiło nas przez lata do sukcesów, trzeba wskazać na niską stabilność w trakcie rozgrywanych spotkań. To może być klucz do pierwszego, oficjalnego zwycięstwa drugiej ekipy naszego kraju nad legendarną drużyną. Przed 'polskim' finałem drabinki wygranych specjalnie dla nas wypowiedział się jeden z zawodników ex-CSGL - Michał 'MICHU' Müller.

Odczuwaliście przed przylotem do Kijowa, że jesteście w nadzwyczajnej formie? 

Nie czuliśmy nic takiego. Wiedzieliśmy, że słabo nam idzie na turniejach i postanowiliśmy cos zmienić. Jak widać, na razie udaje nam się realizować nasze założenia.

Czujecie się na siłach, by pokonać Virtus.pro? Chłopaki wyraźnie nie utrzymują stabilnej formy w trakcie spotkań. Będziecie chcieli to wykorzystać?

Jeśli chodzi o mecz z Virtus.pro, to wiemy, że będzie ciężko, ale po tak dobrym początku w tym turnieju czujemy się na siłach i wiemy, że możemy pokonać każdego. Stawiamy sobie kolejne cele z każdym spotkaniem, wiec i to również chcemy wygrać za wszelka cenę.

Wojciech Podgórski
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie