Nawałka gościem benefisu trenera Kaczmarka

Piłka nożna
Nawałka gościem benefisu trenera Kaczmarka
fot.Cyfrasport

Polscy piłkarze zakończyli w sobotę w Juracie pierwsze zgrupowanie przed mistrzostwami Europy, ale Adam Nawałka nie pojechał do domu. Razem z dyrektorem reprezentacji Tomaszem Iwanem selekcjoner pojawił się w Gdańsku na benefisie trenera Bogusława Kaczmarka.

Kaczmarek pracował z Nawałką w reprezentacji Polski, prowadzonej przez trenera Leo Beenhakkera. Ze względu na stan zdrowia holenderski szkoleniowiec nie przyjechał do Gdańska, ale na starym stadionie Lechii nie zabrakło wielu piłkarzy z jego reprezentacji.

 

Na benefisie stawili się m.in. Jerzy Dudek, Michał Żewłakow, Wojciech Kowalewski, Mariusz Jop, Radosław Sobolewski, Marek Saganowski, Andrzej Niedzielan, Arkadiusz Radomski, Tomasz Rząsa, Cezary Kucharski i Radosław Michalski.

 

Byli reprezentanci, których wsparł mistrz świata w boksie Dariusz Michalczewski pokazali, że wciąż są w niezłej dyspozycji, bo po bramkach Saganowskiego, Kucharskiego, Niedzielana i Rząsy pokonali 4:1 Drużynę Bogusława Kaczmarka. Honorową bramkę dla ekipy „Boba” zdobył z rzutu karnego Jerzy Kruszczyński, a grali w niej także Sebastian Mila, Ivica Kriżanac oraz syn trenera, Marcin, który w piątek świętował z prowadzoną przez siebie Wisłą Płock awans do ekstraklasy.

A.J., PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie