W tym momencie CSKA Moskwa prowadzi w tabeli Priemjer Ligi, mając 62 punkty. FK Rostów, który w poprzednim sezonie utrzymał się dopiero po barażach, ma dwa oczka mniej. W ostatniej kolejce obie drużyny zagrają na wyjeździe. Ci pierwsi zmierzą się z Rubinem Kazań (transmisja w Polsacie Sport Extra), natomiast ci drudzy z Terekiem Grozny.

 

Sobotni mecz warto obejrzeć także dlatego, by przekonać się w jakiej formie jest Rybus. Reprezentant Polski na pewno będzie walczył na sto procent. Nie ukrywa bowiem, że chciałby spróbować swoich sił w innym klubie, więc każdym dobrym występem pracuje na transfer. Ostatnio pojawiły się informacje, że chciałby go ściągnąć Olympique Lyon.

 

W lidze rosyjskiej o miejscu w tabeli w pierwszej kolejności decyduje liczba punktów. Jeśli CSKA Moskwa i FK Rostów miałyby tyle samo "oczek", to kolejno brane pod uwagę są: liczba zwycięstw, liczba punktów w bezpośrednich meczach, liczba zwycięstw w bezpośrednich meczach, bilans bramkowy w bezpośrednich meczach, bramki zdobyte w bezpośrednich meczach, bramki stracone w bezpośrednich meczach, bilans bramkowy, bramki zdobyte i bramki stracone na wyjazdach.

 

Transmisja meczu Terek Grozny - FK Rostów na Polsatsport.pl! Początek o godzinie 12:25. Mecz komentuje Marek Kleitz.