Gwiazda FEN nokautuje byłego zawodnika UFC w 45 sekund! (WIDEO)

Sporty walki

Jedno z najbardziej rozpoznawalnych zagranicznych nazwisk organizacji FEN Emil Weber Meek (8-2, 7 KO, 1 sub) podczas gali Venator FC 3 we Włoszech znokautował kontrowersyjną gwiazdę światowego MMA, Rousimara Palharesa (18-7, 15 sub). I to w niecałą minutę!

"Valhalla" świetnie odpierał próby przejścia do parteru swojego rywala i zaczął obijać Brazylijczyka łokciami. Palhares był zamroczony i zasypany całą salwą ciosów. Sędzia smuszony był przerwać pojedynek przez nokaut techniczny już w 45 sekundzie!

Dla Emila Webera Meeka była to trzecia wygrana z rzędu, jednak pozostanie szczególna; Palhares w swojej karierze był przecież zawodnikiem UFC. Z najsilniejszą organizacją MMA na świecie pożegnał się jednak przez niesportowe zachowanie i problemy wychowawcze.

Meek podpisał kontrakt z organizacją Fight Exclusive Night w zeszłym roku, gdzie przegrał w debiucie przez TKO z Albertem Odzimkowskim (8-3, 2 KO, 6 sub) w pierwszej rundzie podczas gali FEN 8 "Summer Edition". Norweg na ceremonii ważenia założył wówczas charakterystyczne... rękawice Hulka.