Kolejny wokalny popis Grosickiego! Zaśpiewał żonie słynny hit!

Piłka nożna
Kolejny wokalny popis Grosickiego! Zaśpiewał żonie słynny hit!
fot. Instagram

Kamil Grosicki znów zrobił to, co - poza grą w piłkę, oczywiście - potrafi najlepiej. Ale nie, tym razem nie chodzi o "Przez twe oczy zielone" zespołu Akcent, ani o żaden inny utwór z gatunku disco-polo "Grosik", specjalnie dla żony, która w niedzielę obchodziła urodziny, zmienił repertuar na zdecydowanie bardziej romantyczny.

Korzystając z ostatniego wolnego dnia przed ciężkim zgrupowaniem w Arłamowie, Grosicki zorganizował swojej małżonce Dominice niesamowitę imprezę. Piłkarz zaprosił znanego muzyka Rafała Brzozowskiego i to właśnie przy jego hicie "Tak blisko" znów chwycił za mikrofon.

 

Urodzinki mojej kochanej żonki ❤️❤️

A video posted by Grosik⚽️Stade Rennais F.C.🇫🇷 (@kamilgrosicki10) on May 22, 2016 at 8:24am PDTMożna sądzić, że słowa piosenki doskonale obrazują uczucia łączące młodą parę. Zawodnik mnóstwo razy podkreślał, ile małżonka dla niego znaczy. To ona pomogła mu uporać z hazardem, to ona była z nim w najcięższych chwilach. Dominika Grosicka jest bez wątpienia współautorką jego sukcesu.

Z drugiej strony, naczelny wokalista polskiej kadry wciąż w dobrej formie! Materiały kanału "Łączy Nas Piłka" zapowiadają się obiecująco!

RH, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze