SL i-League: Co czeka nas ostatniego dnia rozgrywek?

E-sport
SL i-League: Co czeka nas ostatniego dnia rozgrywek?

Finałowy dzień turnieju SL i-League Invitationalprzyniesie polskim fanom Counter-Strike: Global Offensive kolejne emocje. Już za niespełna godzinę z Natus Vincere po raz drugi w tych rozgrywkach zmierzy się ekipa ex-CSGL. Jeśli wszystko pójdzie po myśli Polaków, to w Wielkim Finale czekają już na nich NEO i spółka. Wówczas doszłoby do kolejnych 'polskich derbów', co byłoby niesamowitym wyczynem.

Wielkich emocji ciąg dalszy czeka na polskich fanów Counter-Strike: Global Offensive. Już o godzinie 9:00, w ramach ostatniego dnia rozgrywek SL i-League Invitational, zobaczymy polaków z byłego już składu Lounge Gaming, którzy zagrają z Natus Vincere o udział w wielkim finale turnieju. Grzegorz 'SZPERODziamałek i jego koledzy z drużyny będą mieli okazje do powtórzenia wyczynu sprzed dwóch dni, kiedy to pokonali już ekipę Starixa.

O godzinie 18:00 z kolei będziemy mogli trzymać kciuki za zawodników Virtus.pro, którzy staną oko w oko ze zwycięzcą wyżej wspomnianego starcia, a wszystko to w ramach meczu o pierwsze miejsce. Filip 'NEO' Kubski i spółka zapewnili sobie już udział w finale dzięki wczorajszemu triumfowi w polskich derbach, gdzie padł wynik 2:0.

  • 9:00 – ex-CSGL vs. Natus Vincere – Finał LB
  • 18:00 – Virtus.pro vs. ex-CSGL / Na'Vi – Wielki Finał
Wojciech Podgórski

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze