Słodko-gorzkie zgrupowanie w Juracie! (WIDEO)

Piłka nożna
Słodko-gorzkie zgrupowanie w Juracie! (WIDEO)
fot. Polsat Sport

Za nami pierwszy etap przygotowań reprezentacji Polski do zbliżających się finałów Euro 2016. Kadra udała się do Juraty, a piłkarze mieli czas na wypoczynek oraz integracje. Nie każdy będzie jednak dobrze wspominał ten wyjazd. Największym minusem pobytu na Półwyspie Helskim była złamana ręka Pawła Wszołka.

Kadra Adama Nawałki rozpoczęła przygotowania do Euro 2016. Na zgrupowaniu w Juracie wybrańcy selekcjonera czynnie odpoczywali. Na treningi dojeżdżali rowerami. Partnerki piłkarzy w obroty wzięła Anna Lewandowska. Żona nieobecnego na zgrupowaniu Roberta zorganizowała ćwiczenia dla wybranek reprezentantów.


Zawodnicy trenowali na specjalnie przygotowanym boisku. Największe emocje wzbudził turniej siatkonogi, którego zwycięzcami okazali się Arkadiusz Milik, Artur Sobiech oraz Konrad Jałocha. Fatalnie pobyt w Juracie wspominać będzie Paweł Wszołek, który złamał rękę i stracił szansę na wyjazd do Francji. W poniedziałek drugi etap przygotowań. Kadra pojedzie do Arłamowa, gdzie zacznie się walka o Euro 2016.

 

Jak wyglądało zgrupowanie reprezentacji w Juracie? Zobaczcie sami w załączonym materiale wideo.

Sebastian Staszewski, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie