PlusLiga: Kaczmarek zostaje w Cuprum

Siatkówka
PlusLiga: Kaczmarek zostaje w Cuprum
fot. Cyfrasport

Łukasz Kaczmarek podpisał nowy dwuletni kontrakt z siatkarskim Cuprum Lubin. Wcześniej z klubem z Dolnego Śląska umowę przedłużyli Estończyk Keith Pupart oraz Dawid Gunia.

Kaczmarek miał jeszcze ważną rok umowę z Cuprum, ale włodarze klubu zaproponowali zawodnikowi nowe warunki i kontrakt na dwa lata. Siatkarz po złożeniu stosownych podpisów nie ukrywał zadowolenia. „Mamy super drużynę, w której panuje świetna atmosfera i cieszę się, że przez następne dwa lata będę występował w Cuprum” – dodał.

 

Kaczmarek do zespołu z Lubina trafił z pierwszoligowej Victorii Wałbrzych. Przychodził jako przyjmujący, ale w trakcie sezonu został przekwalifikowany na atakującego. Trener Cuprum Rumun Gheorghe Cretu już zapowiedział, że w nowych rozgrywkach Kaczmarka nadal widzi na pozycji atakującego.

 

Były gracz Victorii Wałbrzych nie jest pierwszym zawodnikiem, z którym Cuprum zdołał po sezonie przedłużyć umowę. Wcześniej nowe kontrakty podpisali estoński przyjmujący Pupart oraz środkowy Gunia. Włodarze klubu czynią starania, aby na kolejny sezon w Cuprum został mistrz świata Marcin Możdżonek, ale na tę chwilę sprawa nie jest jeszcze rozstrzygnięta.

RM, PAP+
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie