Popek: Wracam i walczę w KSW! (WIDEO)

Sporty walki

Gwiazdor hip-hopowego zespołu Gang Albanii Popek wraca do MMA! Spekulacje na ten temat podsycił jeden ze współwłaścicieli federacji KSW Maciej Kawulski, publikując wspólne zdjęcie z raperem. Później głos zabrał sam zainteresowany, zamieszczając w sieci filmik o wszystko mówiącym tytule "Wracam i walczę w KSW!!!".

"Król we właściwym miejscu" - napisał Kawulski. Chociaż przedstawiciele KSW nie potwierdzili jeszcze tego oficjalnie, to wszystko wskazuje na to, że podpisano kontrakt.

 

 

Potwierdził to sam Popek. - Pozdrawiam i żegnam fanów mojej oszołomki, wyskakiwania i biegania w stroju Abdula. Wracam do KSW, także będę tylko biegał po lasach - powiedział na wideo, które opublikował na YouTube'ie.

 

 

To nie pierwszy związek kontrowersyjnego rapera i KSW. 37-latek wystąpił na gali KSW 32: Road to Wembley podczas otwarcia, przemawiając do wszystkich w halloweenowym klimacie.

 

Popek ma na swoim koncie trzy walki w MMA. Wszystkie stoczył w Wielkie Brytanii w 2008 roku. W pierwszych dwóch pojedynkach pokonał Glena Reida (0-3) oraz Keva Simsa (1-6, 1 Sub). W swoim trzecim starciu przegrał z Sanderem Duyvisem (3-4, 1 KO). W efekcie… jego fani zdemolowali halę. Od tej pory miał zakaz występów w walkach MMA na terenie Anglii.

 

W załączonym materiale wideo otwarcie gali KSW 32: Road to Wembley z udziałem Popka.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze