Jakie atrakcje czekają na kibiców w Nicei, gdzie Polska 12 czerwca zagra swój pierwszy mecz na Euro 2016 przeciwko Irlandii Północnej? Ile powinien kosztować kurs taksówką na  legendarny Stade de France, gdzie 16 czerwca biało-czerwoni będą grali z Niemcami? Jak najłatwiej dojechać na Stade Vélodrome w Marsylii, gdzie Polacy zmierzą się 21 czerwca z Ukrainą?

 

Jak odnaleźć strefę kibica w Lens? Jakie są adresy najsłynniejszych barów sportowych w Saint-Étienne? Jakie autobusy dowiozą kibiców na stadion Parc des Princes? Lokalna tożsamość kulturowa, południowo-zachodnia gościnność i centrum miasta wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO... Czym jeszcze zaskoczy kibiców kolejne miasto-gospodarz Euro - Bordeaux? Dlaczego Lille jest dobrym miejscem dla kibiców, którzy chcą też zobaczyć coś innego niż tylko piłkarskie zmagania? Jaka dyscyplina sportu cieszy się największą sympatią mieszkańców Tuluzy? Jakie atrakcje oferuje Lyon - miasto nazywane stolicą francuskiej gastronomii?

 

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie na Portalu GoEuro, który opracował specjalny "Przewodnik kibica UEFA EURO 2016". Zapraszamy do lektury!