Pudzianowski: Zrzuciłem sporo kilogramów, ale siły i tak mam nadmiar

Sporty walki
Pudzianowski: Zrzuciłem sporo kilogramów, ale siły i tak mam nadmiar
fot. Polsat Sport

Mariusz Pudzianowski (9-4-1 NC, 3 KO, 2 SUB) już w piątek podczas KSW 35 zmierzy się z Marcinem Różalskim (5-4, 3 KO, 1 SUB). Były strongman podczas okresu przygotowawczego przeszedł niebywałą przemianę i zrzucił kilkanaście kilogramów. - W takiej wadze czuje się zdecydowanie lepiej. Tlenu mam więcej, a siła i tak jest wystarczająca - opowiedział w programie Puncher.

Walka na KSW 35 może zadecydować o sportowej przyszłości Mariusza Pudzianowskiego lub Marcina Różalskiego. Obaj zawodnicy do gali w Ergo Arenie przystępują z porażkami na swoim koncie i zrobią wszystko, aby wrócić na zwycięską ścieżkę. - MMA jest nieprzewidywalne i wszystko może się wydarzyć, ale trenowałem wszystkie płaszczyzny. Jestem gotowy na walkę w stójce oraz w parterze. Przygotowałem kilka niespodzianek dla Marcina - powiedział Pudzianowski.

Od ostatniego pojedynku były strongman przeszedł niezwykłą metamorfozę. Pudzianowski na wagę wnosi kilkanaście kilogramów mniej niż przed ostatnią walką. Jak w nowej skórzy czuje się Pudzian? - Podczas ostatniego pojedynku popełniłem błąd i byłem za ciężki. Brakowało mi tlenu, a teraz już tego błędu popełnić nie mogłem. Ważę znacznie mniej, kondycja jest zdecydowanie lepsza, ale siły i tak mam wystarczająco dużo - zaznaczył.

Fragment programu Puncher z wypowiedziami Mariusza Pudzianowskiego w załączonym materiale wideo!

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze