Puncher: Włodarczyk, Khalidov i Pudzianowski wśród gości!

Sporty walki
Puncher: Włodarczyk, Khalidov i Pudzianowski wśród gości!
fot. Polsat Sport

Krzysztof Włodarczyk, Mamed Khalidov i Mariusz Pudzianowski będą gośćmi poniedziałkowego magazynu Puncher Wspólnie z prowadzącym Arturem Łukaszewskim porozmawiają o nadchodzących galach z ich udziałem: pięściarską w Szczecinie i KSW 35. Początek magazynu Puncher o godzinie 20:00 w Polsacie Sport News!

Włodarczyk (50-3-1, 36 KO) nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Walka z Szczecinie, w której zmierzy się z Kaiem Kurzawą (37-4, 25 KO) o pas IBF Intercontinental, ma być jego kolejnym krokiem w powrocie na szczyt wagi junior ciężkiej. Jak się czuje przed tym pojedynkiem? Jakie ma dalsze plany? Tego wszystko dowiemy się w poniedziałek.

 

O gali w Szczecinie opowie także promotor Tomasz Babiloński. W Azoty Arenie pokażą się także między innymi Michał Cieślak (12-0, 8 KO) czy Krzysztof Zimnoch (18-1-1, 12 KO)

 

W części poświęconej MMA pojawią się bohaterowie gali KSW 35. Mamed Khalidov (31-4, 12 KO, 17 Sub) szykuje się do pierwszej obrony mistrzowskiego pasa w wadze średniej. Czeka go ciężkie zadanie, bo jego rywalem będzie król nokautu, czyli Aziz Karaoglu (9-6, 8 KO, 1 Sub). Wśród gości będzie także Pudzianowski (9-4, 3 KO, 2 Sub), który wraca do klatki KSW po bolesnej porażce z Peterem Grahamem (11-9, 10 KO) na październikowej gali KSW 32: Road to Wembley. Teraz na drodze "Pudziana" stanie Marcin Różalski (5-4, 3 KO, 1 Sub). W treningach pomagał mu między innymi Artur Szpilka.

 

Co dwaj bohaterowie KSW 35 sądzą o swoich rywalach? Jak przebiegały ich przygotowania? W poniedziałek opowiedzią o tym widzom Punchera. Co nieco zdradzi także jeden ze współwłaściciel federacji KSW Maciej Kawulski.

 

Prowadzący: Artur Łukaszewski

 

Goście:

Boks - Krzysztof Włodarczyk, Tomasz Babiloński, Janusz Pindera

MMA - Mamed Khalidov, Mariusz Pudzianowski, Maciej Kawulski

 

Początek programu Puncher o godzinie 20:00 w Polsacie Sport News. Puncher Extra Time po zakończeniu programy głównego na Polsatsport.pl!

Redakcja, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze