Grajciar zostaje w Śląsku Wrocław

Piłka nożna
Grajciar zostaje w Śląsku Wrocław
fot.Cyfrasport

Słowacki pomocnik Peter Grajciar przedłużył umowę z piłkarskim Śląskiem Wrocław na kolejny sezon. „Byliśmy zgodni z trenerem co do tego, by Peter został z nami” – powiedział prezes klubu z Oporowskiej Paweł Żelem.

W dotychczasowej umowie wiążącej Śląsk z Grajciarem był zapis umożliwiający automatyczne przedłużenie kontraktu, ale zawodnik nie wypełnił stawianego tam ultimatum rozegranych minut. Mimo to zawodnik, jak i klub zdecydowali się na dalszą współpracę. W nowym rocznym kontrakcie znalazł się zapis umożliwiający przedłużenie umowy o kolejny sezon.

 

Obie strony były zadowolone ze współpracy i dlatego kwestia nowej umowy była formalnością. Peter był wcześniej trochę niedoceniany, ale trener Mariusz Rumak wykorzystuje jego potencjał. Byliśmy zgodni ze szkoleniowcem co do tego, by Peter został z nami – powiedział Żelem.

 

Słowacki pomocnik trafił do Śląska w 2014 roku. Do tej pory rozegrał w barwach wrocławskiego zespołu 52 mecze, w których zdobył pięć bramek. Grajciar jest pierwszym z grupy kilku piłkarzy z wygasającymi w czerwcu umowami, który zdecydował się na pozostanie we Wrocławiu. Wcześniej z Oporowską pożegnali się Tomasz Hołota i Anglik Tom Hateley. W kolejce po nowe umowy stoją jeszcze m.in. Mariusz Pawelec, Dawid Abramowicz, Krzysztof Ostrowski oraz Brazylijczyk Dudu Paraiba.

A.J., PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie