Ibrahimović asystentem Mourinho w United?! Świat stanął na głowie

Piłka nożna
Ibrahimović asystentem Mourinho w United?! Świat stanął na głowie
fot. PAP/EPA
PSG to już przeszłość. Czas na nowe wyzwania. Ale że w takiej roli?!

Zupełnie zdawałoby się absurdalną informację podała w niedzielę szwedzka prasa. Dziennikarze gazety "Sportsbladet" twierdzą, że Zlatan Ibrahimović nie tylko zagra w przyszłym sezonie na Old Trafford, ale też... zostanie asystentem nowego trenera United - Jose Mourinho!

Ibrahimović dopiero co pożegnał się z PSG i nie wydaje się, by miał przez dłuższy czas pozostawać bez pracy. W zeszłym sezonie, mimo 35 lat na karku, zdobył 50 bramek w 51 meczach. To mówi wszystko.

No właśnie, mimo że "Ibra" nie jest już pierwszej młodości, nie należy się raczej spodziewać, że wyjedzie na emeryturę do MLS, Kataru, czy innej Arabii Saudyjskiej. Szwed może jeszcze sporo wnieść do europejskiego futbolu, co potwierdziło choćby zainteresowanie ze strony Juventusu. Dziś najbardziej prawdopodobne jest jednak przejście do Manchesteru.

W marcu tego roku pisało się, że miałby być w United mentorem Anhony'ego Martiala. W niedzielę prasa nieco rozszerzyła jego obowiązki. A jak to mówią - w każdej plotce zwykle jest ziarnko prawdy... Duet Ibrahimović-Mourinho? Dwa mocne charaktery, dwie wielkie osobowości. Może zaiskrzyć.

RH, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie