KSW: Popek wrócił do treningów! W jakiej jest formie? (WIDEO)

Sporty walki

Paweł Rak, czyli popularny Popek (2-1, 2 KO) kilka dni temu zapowiedział powrót do MMA i nie rzucał słów na wiatr! Gwiazdor Gangu Albanii zamieścił filmik w internecie z jednego z pierwszych treningów po dłuższej przerwie. W jakiej jest formie?

"Król we właściwym miejscu" - napisał kilka dni temu jeden ze współwłaścieli KSW Maciej Kawulski pod zdjęciem w towarzystwie Popka. Włodarze największej organizacji  nie potwierdzili jeszcze oficjalnie występu Pawła Raka podczas ich wydarzenia, ale wiele wskazuje, że kontrakt faktycznie został podpisany.

Popek ma na swoim koncie trzy walki w MMA. Wszystkie stoczył w Wielkie Brytanii w 2008 roku. W pierwszych dwóch pojedynkach pokonał Glena Reida (0-3) oraz Keva Simsa (1-6, 1 Sub). W swoim trzecim starciu przegrał z Sanderem Duyvisem (3-4, 1 KO). W efekcie… jego fani zdemolowali halę. Od tej pory miał zakaz występów w walkach MMA na terenie Anglii.

Paweł Rak powrócił do treningów po dłuższej przerwie i na razie nie prezentuje najwyższej formy, ale wszystko przed nim. Raper niedługo ma przejśc na ścisłą dietę, odstawić alkohol i inne używki. Co z tego wyjdzie?

- Będą rękawiczki fruwały! Będą hammerfisty, backfisty i mózgojeby - powiedział w zamieszczonym na YouTube'ie filmiku.

 

W załączonym materiale wideo otwarcie gali KSW 32: Road to Wembley z udziałem Popka.

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie