Trener Skutnik kończy współpracę z Azotami Puławy

Piłka ręczna
Trener Skutnik kończy współpracę z Azotami Puławy
fot. Cyfrasport
Ryszard Skutnik

Ryszard Skutnik zakończył swoją pracę z trzecią drużyną ekstraklasy piłkarzy ręcznych - Azoty Puławy. Zarząd klubu zdecydował, iż kończący się właśnie kontrakt z tym trenerem nie zostanie przedłużony.

Z uznaniem o szkoleniowcu i jego osiągnięciach wypowiada się prezes klubu Jerzy Witaszek.

 

- Jesteśmy bardzo wdzięczni trenerowi Skutnikowi za to, czego dokonał dla naszego klubu, w którego historii zapisał się złotymi zgłoskami, zdobywając z zespołem pierwszy w dziejach brązowy medal i powtarzając ten sukces w tym roku. Życie jednak toczy się dalej i wciąż wymaga od nas zmian. Dlatego postanowiliśmy wspólnie z trenerem o zakończeniu teraz naszej bardzo udanej współpracy – podkreślił prezes Azotów Puławy.

 

Trener Ryszard Skutnik puławski zespół objął w listopadzie 2014 roku, kiedy Azoty bardzo nieudanie rozpoczęły ligowe rozgrywki. Po kilku miesiącach pracy zdobył z drużyną brązowy medal Superligi, wywalczył czwarte miejsce w Pucharze Polski i awansował do ćwierćfinału kontynentalnych rozgrywek Challenge Cup. W tym sezonie powtórzył sukces w lidze, ale w grach pucharowych było nieco gorzej – Azoty nie awansowały do turnieju finałowego krajowych rozgrywek i dosyć niespodziewanie nie wywalczyły awansu do fazy grupowej Pucharu EHF.

Nie wiadomo jeszcze kto zastąpi Ryszarda Skutnika na stanowisku trenera trzeciego w kraju zespołu piłkarzy ręcznych.

mjr, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze