Ibrahimovic zakończy karierę reprezentacyjną?

Piłka nożna
Ibrahimovic zakończy karierę reprezentacyjną?
fot. PAP

Napastnik piłkarskiej reprezentacji Szwecji Zlatan Ibrahimovic rozważa zakończenie międzynarodowej kariery po mistrzostwach Europy - napisały w sobotę szwedzkie gazety "Dagens Nyheter" i "Expressen".

34-letni piłkarz, który po sezonie rozstanie się z zespołem mistrza Francji Paris Saint-Germain, na razie nie podjął decyzji, gdzie będzie kontynuował karierę. Jak twierdzi, ma kilka bardzo ciekawych propozycji, ale jeszcze na żadną się nie zdecydował.

 

W szwedzkich mediach pojawiły się ostatnio informacje, że popularny "Ibra" jest zmęczony i dlatego rozważa taką możliwość.

 

"Wiek nie ma tu żadnego znaczenie. Liczy się tylko to, co mam w głowie. Jeżeli sam o czymś zdecyduję, to na pewno to zrobię. I nikt ani nic - media czy mój wiek - nie będą miały na to wpływu" - powiedział zawodnik.

 

Obecnie - jak deklaruje Ibrahimovic - skupia się wyłącznie na przygotowaniach do Euro 2016. Szwed nie potwierdził, że wśród ofert, jakie ostatnio otrzymał, jest także ta z angielskiego Manchesteru United, który w nowym sezonie poprowadzi Portugalczyk Jose Mourinho.

 

"Moja przyszłość jest już określona, sam ją wybrałem. Ujawnię ją jednak dopiero wtedy, gdy uznam za stosowne" - zakończył Ibrahimovic.

MC, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie