Polska - Francja: Transmisja w Polsacie Sport i Polsacie Sport News

Inne
Polska - Francja: Transmisja w Polsacie Sport i Polsacie Sport News
fot. PAP

Mecz Polska - Francja to starcie dwóch faworytów turnieju kwalifikacyjnego w Tokio. Czy biało-czerwoni odniosą drugie zwycięstwo i zrewanżują się mistrzom Europy za porażkę z Berlina? Transmisja meczu Polska - Francja w Polsacie Sport i Polsacie Sport News.

Polska i Francja wygrały swoje pierwsze mecze w Tokio, chociaż nie obyło się bez problemów. My pokonaliśmy Kanadę 3:2, natomiast "Trójkolorowi" wygrali z Chinami 3:1. Teraz czas na bezpośrednią konfrontację. Będzie to okazja do rewanżu za styczniowy mecz, który został rozegrany podczas turnieju kwalifikacyjnego w Berlinie. Wówczas górą była Francja, wygrywając w półfinale 3:0.

 

Nasi siatkarze mają świadomość, że czeka ich bardzo trudne zadanie. Trener Stephane Antiga ma jednak nadzieję, że jego podopieczni zagrają tak, jak na mistrzów świata przystało. - Każdy rywal jest niebezpieczny. Nie wszyscy muszą być w formie w tym turnieju, to normalne po wyczerpującym sezonie. Mamy grać dobrze jako drużyna, system blok-obrona, to jest ważne - przyznał francuski szkoleniowiec.

 

Transmisja meczu Polska - Francja w Polsacie Sport i Polsacie Sport News. Początek w niedzielę o godzinie 8:00. Mecz skomentuje Tomasz Swędrowski.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze