Cezary z Pazurem: Przed Euro rowery, bajery i helikoptery

Piłka nożna
Cezary z Pazurem: Przed Euro rowery, bajery i helikoptery
fot. Polsat Sport

Proszę państwa, to już prawdziwe Hollywood! Jednak w Arłamowie nie wylądowali Brad Pitt i Angelina Jolie, ani też George Clooney, a Sławek Peszko i Kuba Wawrzyniak. Nasi bohaterowie to już gwiazdy pełną gębą.

Obserwując obrazki z Arłamowa, czyli obecnej stolicy Polski, mam mieszane uczucia. Bo z jednej strony to przecież istne szaleństwo, prawdziwa eurogłupawka, która nas dopadła. Pani z telewizji, która zwykle zajmuje się polityką, dziś analizuje jaki wpływ na drużynę może mieć kontuzja Grzegorza Krychowiaka. Albo do rangi wydarzenia urasta informacja o zjedzonym przez panów piłkarzy posiłku. Niecodzienny jest też widok tłumu ludzi z komórkami w dłoniach biegnących za pojazdami, którymi poruszają się piłkarze.

 

Z drugiej strony: a co mi to przeszkadza? Czy to źle, że ludzie mają swoich idoli? Że wariują na ich punkcie raz na parę lat? Że każdy chciałby mieć selfie z Lewandowskim i autograf od Grosickiego? Media też nie mogą wiecznie zajmować się polityką. Pewnie ta euforia jest trochę na wyrost, nic jeszcze nie wygraliśmy, ale dajmy tym ludziom się trochę pocieszyć.

 

W Juracie i Arłamowie były więc rowery, bajery i helikoptery. Reprezentację oceniajmy jednak nie po tym jak wystartowała, ale po tym jak wyląduje.

 

Cezarego z Pazurem zobacz w materiale wideo.

 

 

Cezary Kowalski, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie