Stomil Olsztyn - Pogoń Siedlce i Rozwój Katowice - PGE GKS Bełchatów: Transmisje w Polsacie Sport

Piłka nożna
Stomil Olsztyn - Pogoń Siedlce i Rozwój Katowice - PGE GKS Bełchatów: Transmisje w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

Mecze Stomil Olsztyn - Pogoń Siedlce i Rozwój Katowice - PGE GKS Bełchatów mają ogromne znaczenie w kontekście walki o utrzymanie w 1 lidze. W tym momencie w najgorszej sytuacji są "Brunatni", którzy już dziś mogą spaść klasę niżej... Transmisja meczu Stomil Olsztyn - Pogoń Siedlce w Polsacie Sport, natomiast Rozwój Katowice - PGE GKS Bełchatów w Polsacie Sport Extra. Początek o 14:50.

Pogoń Siedlce w tym momencie znajduje się tuż nad kreską. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że znajdujący się za jej plecami MKS Kluczbork dostanie jeszcze trzy punkty za walkower z Dolcanem Ząbki. Stomilowi Olsztyn do zapewnienia sobie utrzymania wystarczy punkt. Jeśli go wywalczy, to pod wodzą nowego trenera. Tuż przed niedzielną kolejką z klubem pożegnał się Mirosław Jabłoński, którego zastąpił Adam Łopatko.

 

Rozwój Katowice stracił już nawet matematyczne szanse na pozostanie w gronie pierwszoligowców. Co innego bełchatowianie... Jeśli chcą uniknąć gorzkiego końca, to muszą wygrać na boisku w Katowicach i liczyć na korzystne wyniki innych meczów. Jeśli stracą punkty, pożegnają się z 1 ligą.

 

Transmisja meczu Stomil Olsztyn - Pogoń Siedlce w Polsacie Sport. Komentują Tomasz Włodarczyk i Jacek Ziober. Transmisja meczu Rozwój Katowice - PGE GKS Bełchatów w Polsacie Sport Extra. Komentują Cezary Kowalski i Andrzej Iwan.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie