Były poseł PiS został wiceprezesem ZPRP

Piłka ręczna
Były poseł PiS został wiceprezesem ZPRP
fot. PAP

Adam Hofman został wiceprezesem Związku Piłki Ręcznej. Taką decyzję podjął zarząd ZPRP na posiedzeniu w dniu 31.05.2016 roku. Nowy wiceprezes będzie odpowiadał za współpracę z otoczeniem związku, w tym z przedstawicielami różnych środowisk, którzy deklarują współpracę na rzecz rozwoju i promocji polskiej piłki ręcznej.

Hofman w latach 2011-2015 był wiceprzewodniczącym sejmowej komisji sportu i turystyki. Po odejściu z polityki zawodowo zajął się komunikacją i promocją osób oraz marek. W ZPRP zajmie się między innymi budowaniem wizerunku i pozycjonowaniem marki narodowej jaką są reprezentacje Polski w piłce ręcznej, promocją polskiej piłki ręcznej oraz koordynacją współpracy pomiędzy wszystkimi – obecnymi i przyszłymi – partnerami ZPRP. Swoją funkcję będzie pełnił społecznie.

 

Przed Zarządem ZPRP nowe wyzwania - także organizacyjne. Polska była i będzie gospodarzem wielkich imprez sportowych w piłce ręcznej, ich przygotowanie wymaga intensywnej współpracy wielu środowisk.

 

ZPRP informuje, że zawsze był, jest i będzie otwarty na współpracę z przedstawicielami różnych środowisk, którzy deklarują pracę na rzecz rozwoju i promocji polskiej piłki ręcznej. W zarządzie Związku zawsze byli i są przedstawiciele różnych profesji.

 

Hofman uzupełnił skład zarządu po rezygnacji Ryszarda Macha - wiceprezesa ds. finansowych.

Informacja prasowa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze